O nas

Od 2009 roku świadczymy usługi księgowe w ramach prowadzonej działalności gospodarczej w oparciu o uzyskane Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasze Biuro Rachunkowe Actarius to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom, które stale poszerzamy, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, firm małych i dużych, jak i do fundacji oraz stowarzyszeń. Niezależnie od formy prawnej czy też profilu działalności firmy, gwarantujemy rzetelną obsługę i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zebrana przez nas wiedza księgowo-podatkowa oraz doświadczenie w kontaktach z różnego rodzaju urzędami i instytucjami państwowymi umożliwiają nam obsługę na najwyższym poziomie.

Z każdym Klientem podpisujemy umowę na obsługę, jasno określając zakres świadczonych usług, obowiązki Biura oraz Zleceniodawcy, a także odpowiedzialność Biura z tytułu wykonywania postanowień umowy.

Wysoką jakość naszych usług zapewnia wyspecjalizowana kadra z ogromnym doświadczeniem. Pracownicy biura rachunkowego Actarius wciąż podnoszą swoje umiejętności. Są również na bieżąco w zakresie polskiego prawodawstwa. Nasze biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 16.12.2008r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dziennik Ustaw z dnia 30 grudnia 2008r., Nr 234, poz. 1576).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

Natalia Deszkiewicz-Chrapa

Biuro rachunkowe Actarius w Olsztynie obsługuje małe i średnie firmy oraz spółki, fundacje i stowarzyszenia.